Warning: Use of undefined constant s - assumed 's' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /index.php on line 149

Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług. Właściciele firmy i fachowy personel tworzą zespół, który dokłada wszelkich starań, aby zagwarantować maksymalne zadowolenie Klientów.

Od 28 lat z powodzeniem współpracujemy zarówno z wielkim przedsiębiorstwem produkcyjnym w branży przemysłu papierniczego, jak i niewielką firmą produkcyjną w branży tekstylnej.

Naszymi Klientami są kancelarie prawnicze, drukarnie, salony sprzedaży, hurtownie, jak również małe firmy rodzinne związane z różnymi branżami. Każdy Klient, bez względu na wielkość swojego przedsiębiorstwa, może liczyć na współpracę i pomoc z naszej strony, w zakresie oferowanych przez nas usług oraz posiadanych kompetencji. Obecnie związani jesteśmy stałymi umowami z blisko 110 Klientami.

Firma posiada Świadectwo Kwalifikacji Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Nr 6687/97, oraz wpisy na listę Doradców Podatkowych o numerach 06306 i 06307 W ramach prowadzonej działalności posiadamy ubezpieczenie OC.

Upoważnienia: wpis #1, wpis #2, świadectwo, decyzja #1, decyzja #2

Słowo o nas

"Jesteśmy po to, abyś mógł zająć się tym, co w interesach najważniejsze... zarabianiem pieniędzy."

Dodatki

Notowania